PASLAUGOS

VIRINIMO DARBAI

Aliuminis – yra labai paplitęs pramonėje metalas, yra lengvai pjaunamas ir apdirbamas, turi žema lydymosi temperatūrą, jo tankis žymiai mažesnis negu plienas todėl gaminiai iš aliuminio ženkliai lengvesni už plieninius gaminius. Dėl šiu savybių plačiai nauduojamos reklamos, lengvu konstrukcijų ir baldu gamybos pramonėje. Aliuminiu dalių sujungimui reikalingas virinimas.

Mes viriname šiai dienai tobuliausiais ir kokybiškiausias, aliuminio suvirinimo būdas tai yra suvirinimas TIG būdų su AC/DC funkcija turiniais aparatais.

Žalvaris – tai yra vario ir cinko lydinys. Cinkas lydinį sustiprina ir padaro ji plastiškesni, jo bakteriostatikos savybės leidžia jį naudoti vonios kambariuose ir sveikatos priežiūros įstaigose. Puikiai tinka baldu fasadiniams ir apdailos elementams, turi unikalia spalva ir blizgesį.

Mes naudojame žalvario daliu sujungimui virinimą TIG metodų.

Varis – Varis yra raudonai rusvas, minkštas kalus metalas, lengvai lenkiamas, šlifuojamas, poliruojamas, kitaip apdirbamas, bei deja lengvai braižomas. Geras šilumos ir elektros laidininkas. Plačiai naudojamas papuošalams gaminti ir dekoratyvinei baldų ir konstrukcijų elementu apdailai.

Mes naudojame vario daliu sujungimui virinimą TIG metodų.

Plienas – geležies ir anglies lydinys kuriame yra iki anglies su mangano, silicio, sieros ir fosforo priemaišų. Plačia naudojamas konstrukcijų elementų, atytvarų, pertvarų, baldų gamyboje. Pasižymi didelių tvirtumu, kai kurie lydiniai pasižymi plastiškumu arba padidintu stiprumu. Vienas iš populiariausiu detaliu iš juodo plieno tvirtinimu būdas yra virinimas.

Juodą plieną mes viriname MIG/MAG ir TIG budais.

Nerūdijantis plienas – tai plieno rūšys pasižyminti atsparumu agresyviam aplinkos poveikiui, nerūdijantis plienas atsparus ir temperatūros svyravimo plačiame diapazone, kuriame jo savybės lieka nepakitusios. Dėl šiu savybių dažnai naudojamas konstrukcijų elementu gamybai taip pat baldu.

Mes detalių tarpusavio tvirtinimui naudojame suvirinimą TIG arba MIG/MAG metodais.

PAVIRŠIŲ APDIRBIMO DARBAI:

• Tekstūros formavimas/šlifavimas (išilgai), nerūdijančio plieno, žalvario, vario;

• Šlifavimo darbai;

• Nerūdijančio plieno, žalvario, vario poliravimas;

• Žalvario vaškavimas;

• Žalvario sendinimas;

• Žalvario lakavimas.

VALCAVIMO DARBAI:

Valcavimas – tai yra vienas iš vamzdžių, strypų ir juostų apdirbimo technologijų. Valcavimo metu metalo ruošinys yra perleidžiamas tarp besisukančių valcų. Priklausomai nuo metalo ruošinio formos, naudojami skirtingo pobūdžio valcai. Ši technologija, leidžia labai tiksliai valcuoti vamzdžius iš juodo plieno, nerūdijančio plieno, žalvario, vario bei aliuminio.

Mes valcuojame:

Metalo vamzdžius (apvalius) – Nuo 6 mm iki 40 mm senutė iki 2 mm
Metako vamzdžius (kvadratinius) – Nuo 10×10 iki 40×40 senutė iki 2 mm.
Strypus – Nuo 1 mm iki 20 mm
Juostas – valcavimo plotis 40 mm, storis nuo 1 iki 10 mm.

PJOVIMAS JUOSTINIU PJŪKLU

Informacija ruošiama

GRĘŽIMAS

Informacija ruošiama

TEKINIMAS

Informacija ruošiama

KITI METALO DARBAI

Pjaustymas – pjaustome juostiniu pjūklu juostas, vamzdžius, strypus iki 250 mm. (pločio, aukščio arba skerspjūvio).

Paviršiaus šlifavimo darbai – atliekame dekoratyvinius paviršiaus šlifavimo darbus, paviršių išlyginimas prieš tolimesni apdirbimą.

Teksturinis šlifavimas – metalo paviršiuje formuojama šlifavimo tekstūrą kurios rėžiai yra nukreipti viena kryptimi. Mes atliekame Nerūdijančio plieno, Vario ir Žalvario, teksturinio šlifavimo darbus.

Poliravimo darbai – metalo paviršiaus lyginimas iki veidrodinio blizgesio. Mes poliruojam nerūdijanti plieną, žalvari, vari. Poliravimui naudojamos įvairaus abrazyvumo pastos ir rankiniai įrankiai todėl galime poliruoti ne tik lakštines detales, bet ir įvaires valcuotas, lankstytas detales.

Lakavimo darbai – atliekame žalvario ir vario lakavimo darbūs.

Teikiame profesionalius tekinimo darbus.

SUSISIEKITE

UAB „Gartena“

 +370 606 31 500, +370 607 36 330

 info.gartena@gmail.com

 Ofisas: M.K.Paco g. 5/1-6, Vilnius LT-03212

Gamyba: Vilniaus raj. Nemėžio sen.

Didžiasalio k. Ežėro g. 8.

Įm.k. 124101959

PVM mok.k.: LT241019515

SEB bankas LT487044060000155501
Aš ne robotas